کمد دیواری ریلی
کمد دیواری شیشه ای
کمد دیواری لولایی
کمد دیواری —کمد دیواری کاربردی ترین قسمت هر اتاق خواب کمد دیواری کلیدی ترین بخش هر اتاق خواب برای منزل می باشد. در واقع می توان گفت که اتاق خواب بدون کمد دیواری به مانند یک آشپزخانه بدون کابینت می باشد. مهمترین ویژگی آن ها، فضای جادار و هماهنگ بودن آن با دیوارهای اتاق می باشد. این ویژگی های مهم باعث شده، ساخت کمد دیواری در اتاق ها همواره متقاضیان زیادی داشته باشد. کمد ها در طرح ها و رنگ های متنوع متناسب با دکوراسیون هر اتاقی ساخته می شوند. کمد دیواری ها، یکی از محل های اصلی نگهداری انواع وسایل خانه و آشپزخانه، ظرف و ظروف، لوازم برقی و… می باشند. همچنین از آنها می توان به عنوان جای نگهداری رختخواب، لباس ها، وسایل کوچک و بزرگ مانند جاروبرقی، چمدان ها، کیف و کفش و… نیز استفاده کرد. در این مطلب از تیم کارشناسان دکوراسیون داخلی ترنج به تفصیل به انواع مدل های کمد دیواری، انواع رنگ های آن، جنس و کیفیت ساخت آنها و قیمت تمام شده ی آنها پرداخته ایم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با هر آنچه که برای طراحی و ساخت یک کمد دیواری مدرن لازم است، آشنا شوید.

پروژه های انجام شده

پروژه های درحال انجام کار

Telegram
Instagram
کمد دیواری ام دی اف مدرن
10/000/000ریال
  • درب های کمد دیواری مدرن را می توان با کمک گرفتن از مواد دیگری مانند شیشه و آیینه نیز تولید کرد. مزیت این مواد این است که اتاق را روشن تر و بزرگ تر نشان می دهد و تاثیر زیادی در مدرن بودن اتاق می گذارد. با کمک کمد دیواری مدرن آینه دار می توان در اشغال فضای اتاق نیز صرفه جویی کرد و به جای قرار دادن آینه در کنار کمد دیواری از کمد دیواری آینه دار ، استفاده نمود.
مدل کمد دیواری ریلی
14/000/000ریال
  • این نوع بازشو امروزه بیشتر در ساخت انواع کمد دیواری مدرن استفاده می شود و کاربری بهتری نیز دارد. انواع کمد دیواری ریلی مدرن با کشیدن به هردو طرف باز و بسته می شوند و فضای کمتری اشغال می کنند. مدل کمد دیواری ریلی مدرن هم کاربردی تر بوده و هم استفاده از آن راحت تر است
فهرست